bahrevari
04 فروردین 1402 - 16:05

دشمنان از همه توان خود برای ضربه زدن به اقتصاد کشور استفاده کرده‌اند

امام جمعه موقت زاهدان گفت: رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر مسئله اقتصاد را در رأس شعارها قرار دادند زیرا دشمنان از همه توانایی خود برای ضربه زدن به اقتصاد کشور استفاده کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، حجت‌الاسلام عبدالحسین سجادی در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان اظهار داشت: ماه مبارک رمضان آثار بسیاری بر روی انسان دارد از جمله این آثار کمتر شدن گناه در جامعه و استحکام خانواده است.

وی بیان کرد: در سال 1401 حدود پنج ماه کشور درگیر اغتشاشات و فتنه بود که همه معاندان و منافقان در داخل و خارج از کشور با هم همدست بودند اما اتفاقات مثبتی هم در این سال رخ داد که از جمله آن ایجاد روابط سیاسی میان ایران و عربستان بود.

امام جمعه موقت زاهدان گفت: رهبر عزیز انقلاب شعار "مهار تورم و رشد تولید" را به عنوان شعار سال جدید قرار دادند، بنابراین مسئولان وظیفه دارند برای تحقق این شعار قدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر مسئله اقتصاد را در رأس همه شعارها قرار دادند زیرا دشمنان از همه توانایی خود برای ضربه زدن به اقتصاد کشور استفاده کرده‌اند.

حجت الاسلام سجادی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مردم مشهد مقدس اظهار داشت: 43 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و دشمن همواره دنبال این است که هویت اسلامی و ایرانی من و شما را بگیرد اما ما اهل مقاومت هستیم، دشمن از راه‌های مختلف در صدد کمرنگ کردن انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: امروز ما در جنگ اقتصادی هستیم این جنگی است که دشمن برای ضربه زدن به ایران اسلامی ایجاد کرده است اما برخلاف انتظار دشمن پیشرفت کردیم و این جنگ موجب رشد کشور شده است.

امام جمعه موقت زاهدان افزود: افزایش تولید و دوری از اسراف و تجمل گرایی موجب کاهش تورم می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1108053